آموزش خرید پنل پیامک MyPayamak

آموزش خرید پنل پیامک MyPayamak

یکی از مزیت های MyPayamak سادگی ثبت نام اولیه برای خرید پنل پیامک است. ولی جهت راحتی بیشتر مشتریان عزیز «پیامک من» این راهنمای تصویری جهت آموزش خرید پنل پیامک را آماده کرده ایم تا با طی مراحل آن پنل خود را بسازید.

۱- انتخاب بسته پیامکی مناسب پنل اس ام اس:

جهت سادگی بیشتر، در اولین نگاه میتوانید پنلهای پیامک MyPayamak را در صفحه اصلی دیده و با توجه به نیازتان بسته پیامکی مناسب خودتان را انتخاب کرده و روی خرید کلیک کنید.

 انتخاب بسته پیامکی مناسب پنل اس ام اس

 

۲- ورود شماره موبایل و نام کامل:

پس از وارد کردن شماره تلفن همراه و نام کامل (نام و نام خانوادگی)  و ضمن مطالعه قوانین روی دکمه کلیک کنید.

تذکر: نام و نام خانوادگی و موبایل را درست وارد نمایید؛ چرا که این اطلاعات جهت پیگیری های بعدی و همچنین زمان مشکلات احتمالی در پروسه خرید، راه ارتباطی «پیامک من» و شما خواهد بود.

 

ورود شماره موبایل برای خرید پنل پیامک
ورود شماره موبایل برای خرید پنل پیامک

۳- پروسه پرداخت(انتقال به درگاه بانک) و پرداخت وجه

در این مرحله اگر اطلاعات بدرستی وارد شده باشند، به درگاه پرداخت یکی از بانکها منتقل می شوید. با استفاده از رمز دوم خود میتوانید پروسه خرید را براحتی انجام دهید. در صورتی که رمز دوم کارت خود را ندارید، جهت دریافت رمز دوم و یا پرداخت کارت به کارت، به دستگاه خودپرداز شعب بانک خود مراجعه کنید. با توجه به وجود درگاه های بانکی متعدد، ممکن از به یکی از درگاه های بانکی طرف قرارداد «پیامک من» متصل شوید.

پرداخت پنل پیامک
پرداخت پنل پیامک

 

 

۴- نمایش پیغام موفقیت در پرداخت و ارائه کد رهگیری

در صورتی که پرداخت وجه شما با موفقیت انجام شده باشد، پیام زیر را مشاهده خواهید نمود.

پرداخت موفق و خرید پنل اس ام اس
پرداخت موفق و خرید پنل اس ام اس

حتما جهت تکمیل پروسه ثبت نام روی تکمیل پروسه ثبت نام کلیک  کنید.(این صفحه بصورت اتوماتیک نیز به صفحه بعدی منتقل می شود)

توجه: کد رهگیری را تا زمان تایید ثبت نام نهایی نزد خود نگه دارید.

تذکر: در صورتی که به هر دلیل این پیام به شما نمایش داده نشود، پروسه خرید نا تمام خواهد بود و وجه توسط بانک به کارت شما عودت داده خواهد شد(در صورتی که بعد از ۴۸ ساعت کاری این اتفاق نیافتاد، لطفا با ایمیل sales[at]mypayamak[.]com تماس بگیرید و شماره موبایل و مشخصات پرداخت خود مثل شماره کارت و کد رهگیری را نیز ارسال نمایید).

 

۵- برگشت به سایت و تکمیل مراحل ثبت نام

برای تحویل کامل پنل اس ام اس نیاز هست فرم کاملتری از مشخصاتتان را کامل نمایید. با توجه به سخت گیری های مخابرات و اپراتورهای موبایل، نیاز هست تمامی فیلدها را بدقت و بر اساس اصل شناسنامه و کارت ملی خودتان کامل کنید. همچنین برای اشخاص حقیقی نیاز هست اطلاعات شرکت را بهمراه مدیر عامل مجموعه شان وارد نمایند.

تکمیل ثبت نام پنل اس ام اس
تکمیل ثبت نام پنل اس ام اس

پس از تکمیل فرم بالا، میتوانید با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور انتخابی به پنل پیامک وارد شوید و برای تایید شماره موبایل، کدی برای شما پیامک می شود که باید در پنل وارد کنید تا اجازه دسترسی به ارسال مدارک برای شما باز شود.

آدرس ورود به پنل اس ام اس پیامک من آدرس زیر است:

sms.mypayamak.com

تذکر: در صورتی که موفق به کامل نمودن فرم ثبت نام نشدید از طریق آدرس زیر میتوانید ثبت نام در پنل اس ام اس را کامل کنید:

ثبت نام مستقیم در پنل اس ام اس پیامک من